Valk, proteiin, valgupulber - toidulisandid internetist.

ICONFIT Collagen Reload (Kollageenijook)

ICONFIT Collagen Reload on Eestis toodetud ja välja arendatud kollageenijoogi segu. Unusta kasutud kapslid, milles on vaid 0,4-0,8g kollageeni! Uuringud näitavad, et päevane soovitatav kogus on 10g kollageeni mis kaitseb liigeseid ja mõjub hästi nahale.

 • Maitsev kollageenijoogi segu, millest saab kätte 10g päevase koguse. Lisa vaid vett.
 • Suures 400g purgis 24 päeva kogus! Telli mõlemad maitsed proovimiseks.
 • Ei sisalda kunstlikke magus- ega värvaineid. Kollageen toodetud looduslike protsesside abil.

Kirjeldus

Eestis toodetud maitsev kollageeniijook! Lisaks meie puhtale maitsestamata kollageenile (Vt. SIIN) arendasime välja ka selle maitsva kollageenijoogi! Tõsta veeklaasi põhja 25g pulbrit (mõõdulusikas kaasas), vala peale 300ml vett, sega lusikaga kuni lõpliku lahustumiseni ja naudi! Igas joogis korralik 10g kollageeni!

Teaduslikud uuringud on tõestanud, et parimaks toimeks peame tarbima 10g kollageeni päevas. Kollageen on tuntud oma äärmiselt kasulike omaduste poolest. Kaitseb liigeseid ja aitab neid kiiremini taastada, parandab luude elastsust ja vastupidavust, aitab moodustada lihaskudedele kvaliteetset struktuuri. Maailmakuulus on kollageen ka naha elastsuse parandamise ja kortsudevastase toimega.

 • Kollageen on tähtsaim proteiin meie luudes ja liigestes andes neile elastsust ja vastupidavust. Lisaks on kollageen tähtis naha ja kudede struktuuri moodustamisel, mis ümbritseb ja kaitseb meie elutähtsaid organeid ja lihaseid.
 • Sportlased kogevad oma igapäevaelus eriti suuri koormuseid, mis mõjuvad pikemas perspektiivis negatiivselt liigestele. Suured koormused tekitavad ka märkimisväärselt kõrgema ohu osteoartriidi, liigsesevalude ja võimalike vigastuste tekkeks.
 • Tarbides päevas 10g hüdrolüüsitud kollageeni kaitsed oma liigeseid, luid ja lihaseid vigastuste eest. ICONFIT Collagen Reload soovitame tarbida 1x päevas, et saada kätte soovitatav ja teaduslikult tõestatud 10g portsjon puhast kollageeni.
 • Kollageen sisaldab suures koguses tähtsaid aminohappeid arginiin (7,5%) ja glütsiin (22,4%), mis koostöös stimuleerivad kehas kreatiini tootmist ning aitavad sportlastel saavutada paremaid tulemusi. Lisaks aitavad kaasa kiiremale liigeste ja luude taastumisele.
 
 • Uuringud on tõestanud, et kollageeni tarbimine on kasulik naha elastsusele, vähendab kortsude teket ja niisutab nahka.
 • Kuigi naha jaoks kasutatakse kollageeni ka mitmetes kreemides siis kahjuks kollageen ei imendu sel viisil hästi ja jääb enamuses lihtsalt naha pinnale. Toiduga-joogiga tarbitav hüdrolüüsitud kollageen on aga kergesti ja kiiresti imenduv ja annab nahale maksimaalse tulemuse.

Kollageeni Kapslitest

Eestis on populaarsed erinevad kollageeni kapslid aga kahjuks on nende kollageenisisaldus olematult väike (tavaliselt 0,4g-0,8 g) ning hinnad müstiliselt kõrged. Päevas peaks sööma 13-20 kapslit, et uuringutega tõestatud 10g kasulik portsjon kätte saada. Sellise päevase kapsliportsjoni hinnad on u 5€ (150€/kuu). Lisaks veel ei ole kapslites üldsegist puhas hüdrolüüsitud kollageen, vaid sisaldavad valdavas osas hoopis erinevad täidis- ja värvained, mida ei ole nahale ja liigestele kasulikkuse eesmärgiga üldse vaja tarbida.

 

ICONFIT Collagen Reload

Eestis toodetud kvaliteetne kollageenijoogi segu, millesse ei ole lisatud kunstlikke magus- ega värvaineid. Meie kasutatav kollageen on toodetud vaid looduslike protsesside abil ilma igasuguste kemikaalideta – tarbime ka ise igapäevaselt ja soovitame sama oma headele klientidele. Suurest 400g purgist jätkub 16 päevaks!

Kollageenijoogi Valmistamine

Lihtsalt tõsta 25g pulbrit suurema joogiklaasi või kruusi põhja (mõõdulusikas kaasas). Vala peale 300ml vett, sega lusikaga kuni täieliku lahustumiseni ja naudi!  Soovi korral võib vee kogust ka suurendada või vähendada vastavalt oma maitseeelistusele. Proovi nii jaheda, kui ka sooja/kuuma veega. Saadaval kahe kergelt hapuka maitsevalikuga – greibi ja õuna.

Koostisosad: Hüdrolüüsitud kollageen (loomset päritolu), dekstroos, Palatinose™ isomaltuloos, greibi/õuna maitse- ja lõhnaaine, sidrunhape.Toitained:

 25g (1 Jook)

100g

Energia (kJ/kcal)
396/95
1586/381
Valgud(g)
10,0
40,0
Süsivesikud(g)
13,2
52,8
..millest suhkruid(g)
12,5
50,0
Rasvad(g)
0,015
0,06
..millest küllast.(g)
0,005
0,02
Sool (g, ei ole lisatud)
0,05
0,2

 


Aminohapped:

(g/25g joogis) *Asendamatud  ///BCAA

Alaniin
2,2
Lüsiin*
1,0
Arginiin
1,9
Methioniin*
0,2
Aspargiinhape
1,4
Fenüülalaniin*
0,6
Hüdroksüproliin
3,0
Proliin
3,3
Hüdroksilüsiin
0,27
Seriin
0,8
Glutamiinhape
2,5
Treoniin*
0,4
Glütsiin
5,6
Trüptofaan*
0,03
Histidiin*
0,12
Türosiin
0,1
Isoleutsiin*///
0,32
Valiin*///
0,6
Leutsiin*///
0,7

ICONFIT Collagen Reload (Kollageenijook)

Toidulisand ICONFIT Collagen Reload (Kollageenijook)

 • Saadavus: Laos
 • 11.93€

Võimalikud valikud