Valk, proteiin, valgupulber - toidulisandid internetist.

ICONFIT Diet Shake

ICONFIT Diet Shake - Täiesti uued maitsed, tippkvaliteediga sisu, veel paremad tulemused! Kvaliteetseima sisuga kodumaine toode! See on kaalulangetamise meistriklass – eriti maitsvate 200kcal kokteilidega asendad kaloririkkad toidukorrad ning hoiad samas kõhu meeldivalt täis. Diietkokteilid aitavad hoida päevase kaloritarbimise madalal ning seeläbi on parimaks ja lihtsaimaks kaalulangetamise viisiks.

Kokteilides on kõik vajalikud toitained kontsentreeritud kujul ning balansseeritud retseptiga detailselt paika pandud– nendes on ka 23 erinevat vitamiini ja mineraali, proteiini (u 40%), Palatinose energiaallikas kehale ühtlase energia andmiseks, Orafti kiudained, rohelise tee ekstrakt toetamaks rasvapõletamist ning palju muud vajalikku ning kasulikku!

Juues dieetkokteile, hoiad kõhu täis ning juba nädala pärast märkad, et ei tahagi enam süüa nii suuri toidukoguseid nagu varem üle süües seda teha võisid. Kõht saab täis juba normaalsetest portsjonitest, aidates vältida ka edaspidist ülesöömist ja kaalutõusu. Oma ideaalkaalu saavutades võid kaaluhoidmise abina jätkata Diet Shake joomist näiteks korra päevas mõne toidukorra asemel.


Üllatusmaitse* - kas šokolaad, maasikas, vanilje või cappuchino vastavalt loosiõnnele :)

ICONFIT Diet Shake

Toidulisand ICONFIT Diet Shake

  • Saadavus: Laos
  • 14.13€

Võimalikud valikud