Imemaitsev ja lihtne valgusmuuti

0 Retseptid,

Proteiini smuuti

 

Tahad kohest värskendust, kuid ei raatsi palju aega kulutada? Mul on sulle midagi - imelihtne ning maitsev valgusmuuti! Lisaks suurepärasele maitsele on selles ka 31g valku, kiiresti imanduvaid süsivesikuid koheseks energiaks, tohutult vajalikke vitamiine ning kiudaineid!

 

Retsept:

  • 300ml toorpiima (maitselt just mõnus silkjas ning rammus) - võid tegelt kasutada ka sojapiima, riisipiima, jmt.
  • 150ml mangopüree nektarit (võid kasutada ka muud püreemahla - olgu see siis banaan, õun, porgand, või mille iganes järgi sul hetkel janu on)
  • 10-20 mustikat (külmutatud)
  • 5 viilutatud tükki banaani (külmutatud)
  • 25g vadakuvalgu kontsentraati (maasika-kreemi) - saadaval meie e-poest!

 

NB! Retseptist rääkides on kõik tegelt sinu enda loomingulisuses kinni (võid minu koostisosade asemel kasutada hoopis midagi muud - ananassi, melonit, arbuusi, kiivit, apelsini, jms)... ainuke soovitus on kindlalt kasutada külmutatud puuvilju, kuna need tagavad just selle värske elemendi ning külmuse, sest kes tahab suvel sooja smuutit juua? 


Valmistamine: Aseta kõik valitud puuviljad smuutisse ning kalla peale vedelikud (piim ning valitud püreejook). Viimasena pane peale valgupulber ning PANE OMA BLENDER KÄIMA. Kui omad madalama klassi blenderit, siis kalluta seda vaikselt ühele ning teisele poole, et koostisosad seguneksid ja saaksid lõppproduktiks ühtlase smuuti. 

 

Valmis! Naudi seda imemaitsvat ning lihtsat smuutit nii hommikul ergutamiseks, enne trenni energiaks, magusaisu peletamiseks, või niisama kuuma ilma puhul värskendusena.
 


Lihased.ee - Sinu tervis, Meie kirg!

Jäta Kommentaar