Kõrgema Kvaliteediga Toidulisandid | Vaatame Myproteini köögipoolt

0

 

 

Lihased.ee pakub klientidele laias valikus erinevaid tooteid, nii kodumaiseid kui kaugete piiride tagant. Myprotein on üks maailma tunnustatumaid brände ja üks kvaliteetsemaid otse Inglismaalt. Oleme ka ise suured spordisõbrad, kasutades erinevaid tootetid lihaste kasvu optimeerimiseks, seega teame mis meile endale meeldib ja mis mitte. Myprotein tooteid oleme kasutanud aastaid ja julgeme kindlalt soovitada.
Myprotein UK andis hiljuti välja video näidates kergelt ka toodete köögipoolt (laborit) mis annab viisaka ülevaate brändi tõsidusest. Nad on väga uhked oma tootegruppide üle ning tahavad rõhutada kvaliteedi olemust.

Siin on mõned sammud mida nad on võtnud näitamaks, et nende toodetega olete te turvalistes kätes.


Kõrgema Klassi Toiduohutus


Briti Jaekaubandus Konsortium (BRC) on andnud Myproteinile A tasemel templi toiduohutuses (A Grade for Food Safety). Selle artikli kirjutamise ajal on Myprotein üks vähestest brändidest Euroopas kes omab seda kvaliteetset templit.  Põhjalikult revideeritud ja kontrollitud vastavalt kolmandate osapoolte suhtes, selline tõendamine läheb kaugemale kui seda on juriidiliselt ja GMP (Good Manufacturing Practices) vajatud. Sellega soovib Myprotein tõestada oma pühendumist millest kliendid saavad kõige tuntavamat kasu. BRC toiduohutuse tõendamine katab paljud alad, samuti toimub ka meie enda sisene HACCP (Hazard Analysis Critical Control Points) plaanipäraselt.

 


 

Kõrgkvaliteetne Toote Testimine


Myprotein võtab testimist väga tõsiselt. Neil on paika pandud ranged meetodid millese kuulub toormaterjali testimine ennem kui see nende laborisse jõuab ja valmistoodangu testimine ennem kui see kliendile saadetakse. Kasutusel on tipptehnoloogia NIR (Near Infra-Red) masinad mis laseb näha silmapilkselt keemilist profiili toodetest. See on ühendatud viimase peal Elektroonilise Nina ja Keele testimisega mis laseb Myproteinil olla 100% kindlat toote kvaliteedis. Kõik mis on nende spetsifikatsioonidest väljas kõrvaldatakse. See on atesteeritud Myproteini iseseisva UKAS akredeeritud partneri poolt milleks on ALS. Iga bränd võib väita, et nende toode on kõige kõrgema kvaliteediga aga Myprotein mitte ainult ei investeeri, et saavutada see vaid suudab ka tõestada seda läbi oma partnerite UKAS'is.


 

Kohal Number #1


LabDoor on iseseisev firma kes testib ja hindab toidulisandeid, et kasutajad saaksid teha koolitatud ning kaalutletud valikuid sportliku/tervisliku toitumise osas. Myprotein omab number 1 kohta nende Vadakuvalgu isolaadiga (Impact Whey Isolate) illustreerides veelgi nende pühendumust. Nende teised tootedki omavad kõrgeid kohti näiteks Kreatiin Monohüdraat (Creatin Monohydrate) on selle artikli kirjutamise ajal esimesel kohal.


 

Informeeritud Sportlased


Myprotein teeb koostööd Informeeritud-Sportlastega (Informed-Sport athletes), selleks et inimesed terves maailmas võiksid kindlad olla nende toodete puhtuses. Tooted mis ei sisalda ühtegi WADA (World Anti-Doping Agency) poolt keelatud ega keelustamisel olevaid aineid.

Myproteini Inglismaa atleet Charlotte Purdue sõnul: " Mul on vaja olla 100% kindel, et tooted mida ma võtan oleksid täielikult puhtad igasugustest ainetest mis on tipptaseme spordis keelatud. Myproteini toodete valik on puhas ning testitud ja see laseb mul pühenduda täielikult spordile ja taastumisele!"

Jäta Kommentaar