Ole järjepidev ja varusta oma keha õigete toitainetega

0 Toitumine,

Miks ma räägin kõigile, et tervislik elustiil (millest tervislik toitumine on üks peamiseid elemente) aitab ennetada ning ka vältida ENAMUS haiguseid ning muid terviseprobleeme?

Sageli inimesed aga pööritavad selle ütluse peale silmi ning kostavad vastu midagi taolist: "Kuidas, kui....(sisesta vabandus geenide, lihaste, luude või kõiksugu muu taolise kohta)". Mida aga ei mõisteta on see, et enamus asju saad sa oma elus kontrollida korraliku vundamendi ladumisega. Need tervisehädad jmt võivad sulle järgi jõuda alles 1..2..5..10 aasta pärast ning see, et sa siis tervislik oled ei taga su selles hetke olukorras heaolu - selle tagab see mis sa minevikus järjepidavalt tegid, mis otsuseid sa oma keha suhtes rakendasid.

Ma võin olla praegu kõige tervislikum inimene maailmas, aga kui mu eelnevad 20 eluaastat on ainult rämpstoitu näost sisse aetud siis ma ei saagi oodata, et pärast kuu aega tervislikku toitumist on kogu mu tervis maagiliselt perfektne - mida ma saan aga teha on see, et toituda järjepidevalt tervislikult ning järgmise 1..2..5..10 aasta pärast neid tervisejamasid suure tõenäosusega ei esine.

Ära lase ennast morjendada HETKEseisust, vaata alati asja suuremas pildis ning pikemalt ette. Ära oota tulemusi kohe - need võtavad aega ning nõuavad vaeva ning järjepidevust, aga USU MIND, see on seda väärt. Tee iga päev otsuseid muutmaks ennast paremaks ning lõppkokkuvõttes jõuavad tulemused automaatselt sinuni.

Lihased.ee - Sinu tervis, Meie kirg!

Jäta Kommentaar