Valk, proteiin, valgupulber - toidulisandid internetist.

C-Vitamiin koos kibuvitsa ja bioflavonoidiga
  • Parandab immuunsust
  • Hea antioksüdant
  • Hooldab sidekudesid

Ülevaade

C-Vitamiin on meie põhjamaa tingimustes ülioluline vees lahustuv vitamiin mis täidab laial valikul funktsioone inimese kehas, peamiseks toimeks on olla suurepärane antioksüdant. Samuti on lisatud ka bio-flavonoide mis aitab C-Vitamiini tema töös. See on ideaalne toode igaühele kes vajab tõsist lisakogust C-Vitamiine.

Üks vitamiin C tähtsamaid funktsioone on antioksüdant mis kaitseb LDL kolesterooli oksüdatiivsete kahjustuste eest. Kui LDL kolesterool saab kahjustada võib see viia südamehaigusteni. Antioksüdandi omadused kaitsevad ka suitsetajaid vabade radikaalide kahjulike mõjude eest.

C-Vitamiinil on ka palju muid funktsioone. Seda on vaja kehal, et valmistada kollageeni, aine, mis tugevdab paljusid kehaosi, nagu lihased ja veresooned. Vitamiin C mängib ka olulist rolli paranemisel ja olles anti-histamiin. Aitab kaasa maksas sapi tekkel mis vähendab mürke alkoholis ja teistes ainetes. Uuringud näitavad, et C-Vitamiini tase silmas väheneb vanusega aga C-Vitamiini toidulisandid aitavad hoida vajalikku taset ja vähendada silma kae tekkimise riski.

Soovitatav kasutamine:

Söö 1 tablett päevas. Parim on võtta koos toiduga.

Ära ületa soovitatavad päevast doosi. See toode ei tohiks asendada mitmekesist ja tasakaalustatud toitumist. Hoida jahedas ja kuivas ruumis. Vältida otsest päikesevalgust. Sobib taimetoitlastele. Hoida väikestele lastele kättesaamatus kohas.

Koostisosad:

C-vitamiin, mahuainetest (mikrokristalne tselluloos, naatrium), Kate (Hüpromelloos), kibuvitsa ekstrakt, Sitrus bioflavonoide, Anti paakumisvastane aine (magneesiumstearaat, ränidioksiid).

allergeenid:

Valmistatud laboris, mis samuti tegeleb ka piima, soja, muna, gluteeni ja nendest valmistatud toodetega.

Toiteväärtus 1 tableti kohta:

C-Vitamiin:1g
Kibuvits:20mg
Bioflavonoid:20mg

C-Vitamiin koos kibuvitsa ja bioflavonoidiga

Toidulisand C-Vitamiin koos kibuvitsa ja bioflavonoidiga

  • Saadavus: Telli ette ->
  • 7.76€

Võimalikud valikud