Valk, proteiin, valgupulber - toidulisandid internetist.

Kõik ühes Massilisaja (aegub: 10.2020)
  • Kasvatab jõudu ja lihasmassi
  • Sobib kasutamiseks toidukorra asendajana
  • Lisatud HMB kaitseb lihaskudet katabolismi eest

Ülevaade

Aeglaselt imenduvate süsivesikutega Hurricane XS® sobib kasutamiseks nii toidukorra asendajana kui ka trennijärgse toidulisandina. Tootes sisalduvad aeglaselt imenduvad süsivesikud põhinevad kvaliteetsel Šotimaa kaeral, mis annab püsiva energialaengu ja stimuleerib kudede kasvu. Tootes sisaluvad valgud on kombinatsioon vadakuvalgu isolaadist ja vadakuvalgu kontsentraadist, mis on mõlemad kõrge bioloogilise väärtusega valgud ning mis kasvatavad ja parandavad puhast lihasmassi.

Ükski teine toidulisand ei anna nii häid tulemusi jõu ja lihasmassi kasvatamisel kui kreatiin.

Hurricane XS® tõstab treeningukvaliteeti ning annab tulemusi massi ja jõu kasvatamisel. Igale portsionile on lisatud ka 1,5g beeta-hüdroksü beeta-metüülbutüraati (HMB), mis stimuleerib lihaskoe kasvu ning kaitseb seda katabolismi eest.

Soovitatav kasutamine:

Vala 350ml vett või piima šeikerisse (mida vähem vedelikku, seda tihkem segu tuleb). Seejärel lisa ~70g pulbrit, sega läbi ja joo. Soovitame 2 portsjonit päevas, eelistatavalt 1 hommikul ning teine pärast trenni. Kui treenite hommikul, siis 1 portsjon enne trenni ning teine 6 tundi hiljem.

1 suure plastkopsikutäis mahutab 33 grammi toodet.

Koostisosad:

vadakuvalgu kontsentraat (piimast), vadakuvalgu isolaat (piimast), dekstroos, kaer, glutamiin, kreatiin monohüdraat,eeta-hüdroksü beeta-metüülbutüraat, emulgaator (sojaletsitiin)

Toiteväärtus 100g kohta:

Energiat:313,3kcal
Valkusid (valmiskujul):42,3g
Rasvu:3,6g
Süsivesikuid:29g
HMB:2,1g
Creapure®7,1g

Kilohind:

2,5kg19,70€


Kõik ühes Massilisaja (aegub: 10.2020)

Toidulisand Kõik ühes Massilisaja (aegub: 10.2020)

  • Saadavus: Laos
  • 47.59€

Võimalikud valikud

Märksõnad: 50