Kuni 5%
  • diet-shake-chocolate-800x800
  • diet-shake-orange-800x800
  • diet-shake-strawberry-800x800
  • diet-shake-vanilla-800x800

ICONFIT Diet Shake

Original price was: 14,90 €.Current price is: 14,15 €.

Tarne 1-4 tööp.

Kullerid käivad iga päev pakkidel järel

Tasuta tarne

30€ või suurema ostukorviga

Püsikliendi -7%

Loe lähemalt

Fast Intra on maitsev professionaalne treeninguaegne spordi- ja taastusjook, mida eelistavad paljud fitnessi sportlased ja kulturistid.

  • Suurendab vastupidavust
  • Vähendab väsimust
  • Minimeerib lihaste lagunemist

Kirjeldus: Fast Intra on professionaalne treeninguaegne spordi- ja taastusjook. See sisaldab efektiivseid doose olulisi EAA ja hargnenud ahelaga BCAA aminohappeid.

Joogipulber lahustub kergesti vees ja maitseb hästi.

Hargnenud ahelaga aminohapped (BCAA – leutsiin, isoleutsiin, valiin) ja olulised aminohapped (EAA) pakuvad sportlastele arvukalt eeliseid.

EAA ja BCAA aitavad kaasa lihaste kasvule, suurendades lihasvalkude sünteesi ja andes kehale signaali rohkem lihaseid kasvatada. See mõju on nii oluline, et see aitab vähendada lihaskao ja rasva kogunemist isegi sunnitud treeningpauside ajal.

EAA ja BCAA toetavad mitte ainult lihaskasvu, vaid on uuringutes näidanud ka tulemusi saledama keha saavutamisel.

EAA ja BCAA aitavad säilitada lihaskasvuks optimaalseid testosterooni tasemeid ja kontrollivad kortisooli taset. Intensiivne treening suurendab kortisooli taset, põhjustades lihasmassi kadu ja rasva kogunemist.

EAA ja BCAA segu kasutamine enne treeningut või treeningu ajal aitab vältida treeningujärgse testosterooni taseme langust. EAA+BCAA mitte ainult ei lisa jõudu, vaid võimaldab ka pikemalt ja tugevamalt treenida, vähendades väsimuse teket. See on kasulik nii jõu- kui ka vastupidavusalade sportlastele.

EAA ja BCAA väsimust vähendav toime on tuntav ka pärast treeningut: lihasvalu ja vaimne kurnatus on väiksemad. EAA ja BCAA kasutamine aitab säilitada optimaalsel tasemel aminohapete taset, mis on vajalik energia andvate hormoonide tootmiseks ja väsimust tekitavate mehhanismide ülekaalu vähendamiseks.

Kellele? Intra spordijoogipulber sobib hästi fitnessi sportlastele ja kulturistidele.

Kasutamine: Segage 1 kopsikutäis (20g) Intra spordijoogipulbrit umbes 750 ml veega ja tarbige treeningu ajal. Segage hoolikalt. Ideaalselt sobib selleks Fast šeiker.

Säilitamine: Hoida toatemperatuuril või jahedamas kohas, kaitstuna päikesevalguse ja niiskuse eest.

Toidulisandid ei ole mõeldud asendama mitmekülgset ja tervislikku toitumist.