Kuni 5%

ICONFIT HydroBEEF™ Isolate (1KG)

Original price was: 34,90 €.Current price is: 33,16 €.

Tarne 1-4 tööp.

Kullerid käivad iga päev pakkidel järel

Tasuta tarne

30€ või suurema ostukorviga

Püsikliendi -7%

Loe lähemalt
  • Väga kõrge proteiinisisaldusega HydroBEEF™ isolaat.
  • 97% proteiini maitsestamata ja üle 87% maitsestatud variandis
  • Eriti kiire imendumisega kvaliteetne proteiiniallikas.
  • Laktoosivaba, Sojavaba.

Ülevaade

ICONFIT HydroBEEF™ Isolate annab Sulle loomalihast vaid parimad ja kõige kasulikumad osad – see on täiuslik proteiin, mis on saadud naturaalsest loomalihast täiesti hormoonivabalt. Selle toote eelis on puhtam tootmisprotsess ilma igasuguste kemikaalideta. Kasutatakse hoopis kõrget rõhku ja temperatuuri, et hüdrolüüsi teel kätte saada vajalikud kasulikud osad. Peale mitmete hüdrolüüsi ja filtreerimissammude kuivatatakse saadud mass ning valmib HydroBEEF™, milles on alles kõik vajalikud toitained, peptiidid, aminohapped, vitamiinid ja mineraalid. Tänu erilisele väljaarendatud tootmisprotsessile, on Sul seda lihtne seedida ning lahustub ja imendub kiiresti.

HydroBEEF™ maitsestamata kujul sisaldab massiivselt 97% proteiini! Selles on vähe kaloreid, rasva ja null süsivesikut. Lisaks on see kergemini seeditav ja omandatav, kui näiteks piimast pärit vadakuvalk. Maitsestatud variantidesse oleme lisanud ka seedimisele kasulikku sigurijuurest pärit kiudainerikast Orafti inuliini ning maitsestasime segu supermaitsvaks!

HydroBEEF™ on mitmeastmelise peptiidi vorm ja selles on kuhjaga hargnenud ahelaga aminohappeid (BCAA) leutsiin, isoleutsiin ja valiin, mis on hädavajalikud lihaste kasvuks ja arendamiseks. BCAA aitab treeningu ajal vähendada lihasväsimust, annab lihasrakkudele energiat ja seetõttu on ka peale treeningut taastumine kiirem. Teaduslikes uuringutes on ka võrreldud veiselihast saadud proteiini piimast pärit proteiinidega ning näitas, et testis olnud loomad kasvatasid veiseliha proteiiniga rohkem lihasmassi, kui piimaproteiinidega. Ja seda isegi siis, kui neile anti veiselihast saadud proteiini väiksemas koguses! HydroBEEF™ on täiesti uus evolutsiooniline tase treeningjärgses taastumises ja lihasmassi kasvatamises!

 

Koostisosad:

Šokolaadi: HydroBEEF™ Isolaat, kiudainerikas Orafti™ inuliin, naturaalne kakaopulber, šokolaadi maitse ja lõhnaaine, vahustumise vastane aine silikoon dioksiid, magusaine sukraloos.
Maitsestamata: Puhas HydroBEEF™ Isolaat ilma lisanditeta. NB! Puhtal kujul on tegemist suhteliselt neutraalse maitsega 97% proteiinipulbriga, milles on pea olematu kogus rasva ja null süsivesikut. Sobib lisamiseks erinevatele jookidele ja söökidele, kuid shakeris puhtal kujul tekitab tavapärasest rohkem vahtu.

 

ICONFIT HydroBEEF™ Isolate toitained (Maitsestamata Tootes):

Toitained:

25g

100g

 
Energia (kJ/kcal) 437/102 1750/410  
Valgud(g) 24,25 97,0  
Süsivesikud(g) 0,00 0,0  
…millest suhkrud 0,00 0,0 Nettokaal:
Rasvad(g) 0,50 2,0 1 KG
…millest küllast. 0,23 0,9
Sool (g) 0,50 2,0

Aminohapped:

(g/100g) *Asendamatud(Essential)  ///BCAA

Alaniin 8,80 Lüsiin* 3,80
Arginiin 7,50 Methioniin* 0,90
Aspargiinhape 6,00 Fenüülalaniin* 2,30
Tsüsteiin 0,10 Proliin 12,00
Glutamiinhape 11,00 Seriin 3,40
Glütsiin 20,00 Treoniin* 2,10
Histidiin* 1,10 Trüptofaan* 0,36
Isoleutsiin*/// 1,70 Türosiin 1,30
Leutsiin*/// 3,70 Valiin*/// 3,00

ICONFIT HydroBEEF™ Isolate toitained (Maitsestamata Tootes):