• glutamine-800x800-1
  • glutamine2-800x800

MyProtein L-glutamine

13,17 32,15 

Laost otsas

Tarne 1-4 tööp.

Kullerid käivad iga päev pakkidel järel

Tasuta tarne

30€ või suurema ostukorviga

Püsikliendi -7%

Loe lähemalt
  • Aitab täiendada glükogeeni varusid
  • Lühendab taastumisaega
  • Hoiab krampide ja lihasvalu eest

Ülevaade

Glutamiin on aminohape, mida vajab iga lihas kehas. Samuti on glutamiin üks kõige olulisemaid ehituskive valkude loomisel, mis vastutavad rakutervise ja koetervenemise eest. Glutamiini leidub varieeruvas koguses enamustes lihades ja kalades ning mõningal määral ka juur- ja kaunviljades. Igaühele, kes tegeleb kõrgelt intensiivsete treeningutega lihasmassi suurendamiseks, on glutamiin kasulik toidulisand.

Glutamiin on poolasendamatu aminohape, mida keha on võimeline väikestes kogustes tootma; siiski saab enamuse kätte toidust. See on vajalik lihasmassi suurendamiseks ja mängib ka rolli kahjustatud kudede parandamisel.

Glutamiini peetakse kasulikuks igaühele kes tegeleb vastupidavussportide nagu pikamaajooksu või rattasõiduga ning aitab vähendada krampide esinemist, mida tekitab pidev ühetaoline pingutus. Selle omaduse tõttu soovitatakse glutamiini ka vanematele inimestele, kellel esineb krampe ja lihasvalu, alternatiivina valuvaigistele.

Soovitatav kasutamine:

Toidulisandina soovitame võtta korraga 5 grammi, 1-3 korda päevas. Optimaalsete tulemuste jaoks võtta üks portsjon hommikul, lõunal ja õhtul tund enne magamaminekut. Eelistatult võtta koos vee või puuviljamahlaga.

1 väikese plastkopsikutäis mahutab 3,6 grammi toodet.

Koostisosad:

Kõrge konsentratsioon glutamiini (87%)