Valk, proteiin, valgupulber - toidulisandid internetist.

MyProtein L-Karnitiin
  • Abiks kaalulangetamisel
  • Aitab tõsta vaimse töövõime taset
  • Tõestatud vananemisvastane toime

Ülevaade

Inimkeha toodab L-karnitiini aminohapetest lüsiin ja metioniin. Peamiselt sünteesitakse seda neerudes ja maksas ning transporditakse sealt teistesse keha kudedesse. Seda esineb kõige enam kudedes, mis kasutavad rasvhappeid peamise kütusena; näiteks südame- ja skeletilihased.

L-karnitiinil on tõestatud vananemisvastane toime ja toidulisandina on saanud see toode positiivseid tulemusi mitme valdkonna uurimise käigus, sh treeningutel, kaalulangetamisel ja Alzheimeri ja Parkinsoni tõve ravimisel, diabeedist tuleneva depressiooni leevendamisel ja mitmete neuroloogiliste häirete leevendamisel. L-karnitiini tarbimisel üle normi ei ole mingisuguseid kõrvalnähtuseid, mis teeb sellest täiesti ohutu toidulisandi.

Soovitatav kasutamine:

Toidulisandina võtta 2 tabletti 2 kuni 3 korda päevas koos toiduga. Optimaalne on võtta koos trennijärgse einega.

Koostisosad:

L-karnitiin, L-tartraat, mikrokristalliline tselluloos, granuleeritud kaltsiumkarbonaat, magneesiumstearaat, ränidioksiid, HPMC kate, glütseriin (taimepõhine), Brasiilia vaha Ei sisalda kunstlikke värvaineid,säilitusaineid, pärmi, gluteeni, tärklist ja laktoosi. Ei ole lisatud soola(naatriumkloriidi) ega suhkrut. GMO-vaba.

Iga portsjon (2 tablett) sisaldab:

L-karnitiin:1000mg


MyProtein L-Karnitiin

Toidulisand MyProtein L-Karnitiin

  • Saadavus: Välja müüdud
  • 10.99€

Võimalikud valikud

Märksõnad: rasvapõletus, üldine tervis