Valk, proteiin, valgupulber - toidulisandid internetist.

MYPRE preworkout
  • Väsimuse-vastane koostis
  • Tõstab sooritusvõimet
  • Energia ja fookus

Ülevaade

Mis eesmärki täidab MYPRE? Olles üks innovaatilisemaid ning kvaliteetsemaid pre-workout tooteid, MYPRE arendati koostöös tippsportlastega kõikidele, kes otsivad sooritusvõime tõstmist ning energia boosti oma treeningute järgmisele tasemele viimiseks. MYPRE toob teieni mitmed kõige enim teaduslikult uuritud koostisosad, et aidata töövõime tõstmist, lihasväsimuse vähendamist ja keskendumisvõime säilitamist kogu trenni vältel - enam ei pea sa muretsema trennis väsimuse tundmise või jõu puuduoleku pärast.

Kellele on MYPRE kasulik? MYPRE on välja arendatud mõlemale meestele ning naistele kes soovivad treeningutes rohkem energeetilisemad olla ning endast rohkem anda. See toode garanteerib sulle trennis eelise ning aitab sul keha palju tõhusamalt edasi arendada - lisaks on see väga lihtsasti lahustuv ning kergesti tarbitav. Ei sobi rasedatele ning igaks juhuks ei soovitaks ka alla 18-aastastele.

Lihased.ee on oma fookuse suunanud toomaks teile vaid parimaid ning puhtamaid toidulisandeid ning MYPRE ei ole kuidagi erinev - 2 mõõtelusikat aitab sul nii mentaalselt kui füüsiliselt trenniks valmistuda, pakkudes su kehale järgnevat:

  • Mikroniseeritud kreatiin (4g), kõige puhtam vorm kreatiinist - Kreatiin on teaduslikult tõestatud toidulisand tõstmaks sooritusvõimet, intensiivsust, lihasvastupidavust ja treeningmahtu;
  • Koffeiin (400mg) – MYPRE kombineerib koffeiini ning guaraana ekstrakti, et pakkuda 400mg koffeeini (võrdeline 5 väikese cappuchinoga). Koffeiin on tõestatud abimees erksuse ning kõrgendatud energia soodustamiseks;
  • Aminohapped - 4g BCAA'd 2:1:1 leutsiini, isoleutsiini ja valiini suhtega. Lisaks on lisatud veel 800mg leutsiini eraldi ning ulatuslikult muid vajaminevaid aminohappeid;
  • Vitamiinid ja mineraalid - Iga portsjon pakub pantoteenhappeid, B6 ja B12 vitamiine, niatsiini ja riboflaviini - aitab väsimuse ning lihaspinge vastu.
  • Lisa koostisosad: 3g Beta Alaniini, L-Tsitrulliin Malate, L-arginiini, D asparagiinhapet ja betaiini.

Soovitatav kasutamine:

Võta 1-2 kopsikutäit (pakis sees olemas) 30 minutit enne treeningut. Sega iga kopsikutäis 300-400 ml külma veega ja tarbi koheselt. Soovitame alguses tarbida 1 kopsikutäis ning vaikselt liikuda 2 peale üle, kui keha on kogusega harjunud. 1 kopsikutäis sisaldab keskmiselt 200mg Koffeiini. Hoiatus:  Kõrge koffeiini koostis. Ei ole soovitatav lastele või rasedatele naistele. Soovitame siiralt mitte soovitatud päevast kogust ületada. Toode on mõeldud lisandina, mitte täisväärtuliku toidu asendamiseks. Hoiustada jahedas, kuivas kohas päikesevalgusest eemal.

Koostis:

Hapuõun: tiamiin (nagu tiamiin HCL), riboflaviin (nagu riboflaviin), niatsiin (nagu niacinamide), vitamiin B6 (nagu püridoksiin HCl), foolhape, vitamiin B12 (nagu tsüanokobalamiin), biotiin, pantoteenhape (nagu d-kaltsiumi pantoteenhappe), kroom (nagu kroomi kloriidheksahüdraadi), BCAA 2: 1: 1, L-tsitrulliin DL-Malate 1: 1, Beta alaniin, D-asparagiinhape, L-arginiini AKG, betain Anhy., Creatine HCl, Creatine 1H20 , kreatiinmonohüdraati, kreatiin etüülester HCl, L-leutsiin, L-lüsiini, L-valiin, L-isoleutsiin, kofeiini (Kofeiin puuetega & Guarana Ext. 12%), L-arginiini, L-treoniin, L-fenüülalaniin, L -metioniini, L-histidiin, guaraana Ext. 12%, L-trüptofaan, Naatrium (nagu naatriumtsitraatdihüdraati ja naatriumkloriid), lõhna- ja maitseained, Magusained (sukraloos, atsesulfaam K), värvained (Päikeseloojangukollane FCF, Brilliant Blue FCF).


MYPRE preworkout

Toidulisand MYPRE preworkout

  • Saadavus: Laos
  • 31.99€

Võimalikud valikud