Valk, proteiin, valgupulber - toidulisandid internetist.

MyProtein Maltodekstriin
  • Suurepärane energiaallikas
  • Aitab kiirendada lihaste kasvu- ning taastumisprotsesse
  • Maltodekstriin on kõrgekvaliteediline liitsüsivesik, mis pärineb maisitärklisest ja on suurepärane energiaallikas igaühele, kes tegeleb regulaarse treeninguga.

Ülevaade

Kuigi maltodekstriin on liitsüsivesik, on sellel küllaltki kõrge glükeemiline indeks (näitab, kui kiiresti süsivesik glükoosiks muundub), jäädes napilt alla lihtsüsivesikutele nagu dekstroos. See tähendab, et maltodekstriin tõstab kiiresti insuliinitaset, mis annab kiire hüppe saadaolevale energiahulgale. Järsk insuliinitaseme tõus aitab ka teistel toitainetel seedetraktist kiiremini läbi minna, mistõttu kasutatakse maltodekstriini tihti koos kreatiini ja teiste spordilisanditega.

Maltodekstriin on ideaalne süsivesik kasutamiseks enne ja pärast trenni, kuid ka trenni ajal, kuna see on kiire ja lihtsastikasutatav energiaallikas. Kui kasutada maltodekstriini peale trenni, aitab see kehal asendada kasutatud glükogeenivarusid ja ka varustada treeninguga seotud taastumis- ja kasvuprotsesse kütusega.

Soovitatav kasutamine:

Sega 50g toodet valitud koguse vee või mahlaga sheikeris. Parima tulemuse saavutamiseks tarbi enne intensiivset trenni, trenni ajal ja pärast trenni.

1 suure plastkopsikutäis mahutab 38 grammi toodet.

Koostisosad:

100% maltodekstriin

Toiteväärtus 100g kohta:

Energiat:380kcal
Valkusid (kuivainel põhinevaid):94g
Valkusid:~3g
Rasvu:~3g

Kilohinnad:

1kg8,67 €
2.5kg6,68€
5kg5,06€


MyProtein Maltodekstriin

Toidulisand MyProtein Maltodekstriin

  • Saadavus: Telli ette
  • 6.50€

Võimalikud valikud