Valk, proteiin, valgupulber - toidulisandid internetist.

Essential Omega 3
  • Aitab võidelda südamehaigustega
  • Aitab leevendada depressiooni
  • Aitab kaasa rasvapõletusele

Ülevaade

Omega 3 on asendamatu rasvhape (EFA), mis põhineb kalamaksaõlil. Rasvhapped on baasiks rasvadele ja õlidele ning on kasulikud tervisele ja vajalikud üldisele heaolule. Nad on inimkehale hädavajalikud, sest iga rakk kehas sisaldab neid. EFA-d on vajalikud olemasolevate rakkude parandamiseks ning uute rakkude loomiseks. Asendamatud rasvhapped jagunevad EPA ja DHA rasvhapeteks, mis mõlemad on pika ahelaga rasvhapped, millel on tõestatud tervistavad toimed. .

Mitmed uuringud on näidanud, et kalamaksaõli vähendab vastuvõtlikkust südamehaigustele ja insuldiriski ning leevendavad depressiooni. Hiljutised uuringud on veel näidanud, et juhivad glükoosi seeditud süsivesikutest lihaste glükogeenivarudesse ning samal ajal juhivad teisi rasvhappeid kehas rasvavarudest välja. Maakeeli asendamatud rasvhapped säilitavad süsivesikuid samal ajal rasva põletades.

Meie Omega 3 sisaldab maksimaalselt 0,1 miljondiku raskemetalle.

Soovitatav kasutamine:

Toidulisandina võtta 2 kapslit 1-3 korda päevas koos toidukordade ajal.

Koostisosad:

Omega 3 kalaõli (18% EPA, 12% DHA), pehme geelil põhinev kest (želatiin, glütseriin, vesi), e-vitamiin (dl-alfa-tokoferool atsetaat)

Ei sisalda kuntslikke värvaineid & säilitusaineid, pärmi, gluteeni, tärklist ja laktoosi. Pole lisatud soola (naatriumkloriidi) ega suhkrut. GMO-vaba.

Toiteväärtus 100g kohta:

2 kapsli kohta:

EPA (18%):360mg
DHA (12%):240mg


Essential Omega 3

Toidulisand Essential Omega 3

  • Saadavus: Laos
  • 7.39€

Võimalikud valikud