Valk, proteiin, valgupulber - toidulisandid internetist.

MyProtein Rohelise tee ekstrakt
  • Aitab kaalulangetamisel ning rasvade kasutamisel energiaks
  • Võimas antioksüdant
  • Tugevdab immuunsüsteemi

Ülevaade

Roheline tee on üks tervislikumaid jooke, millel on mitmed tervistavad omadused tänu mitme kasuliku aine kõrgele kontsentratsioonile. Roheline tee sisaldab mitmeid erinevaid vitamiine ja mineraale, millest kõige erilisemad ja kasulikumad ained on polüfenoolid. Roheline tee on toetav aine paljude dieetide puhul, soodustades rasvade põletust ja kaalulangust ning takistades rasvade ladestumist.

Polüfenoolid on ühed kõige tugevamad antioksüdandid maailmas, mida võib leida paljudes puuviljades, nt viinamarjades. Looduses on kõige polüfenoolirikkamad teepõõsad nimega Camellia Sinensis, millest erineva töötlemise tulemusena valmistatakse erinevaid teesorte, lisaks rohelisele teele ka nt Hiina teed ja valget teed. 

Rohelise tee olulisim katekiin EGCG, üks võimsamaid polüfenooli antioksüdante, on sajakordselt kasulikum kui C-vitamiin. EGCG kaitseb keha õrnu kudesid ja meditsiinilised testid on näidanud EGCG võimekust vähendada teatud tüüpi vähkide arengut. EGCG ergutab termogeneesi, suurendab energiakulutust ja rasvade kasutamist energiaks treeningul ja ka puhkehetkedel, mistõttu kiireneb kehas üleliigsete varurasvade vähenemine.

Soovitatav kasutamine:

Toidulisandina võtta 1 tablett 1-3 korda päevas toidukordade ajal.

Hoiatus: Rohelise tee ekstrakti ületarbimine võib kofeiini sisalduse tõttu põhjustada ärrituvust ja unetust.

Koostisosad:

Rohelise tee ekstrakt suhtes 5:1, mikrokristalliline tselluloos, paakumisvastane aine (kaltsiumvesinikfosfaat), modifitseeritud maisitärklis, magneesiumstearaat).

Vaba kunstlikest värvi- ja säilitusainetest, pärmist, gluteenist, tärklisest ja laktoosist. Pole lisatud soola(naatriumkloriidi) ega suhkurt, GMO vaba.

Toitumisalane teave:

1 tableti kohta:

Rohelise tee ekstrakt (suhtes 20:1) 50 mg (võrdväärne 1000mg rohelise tee lehega)

Kofeiini:4mg
Katekiine:20mg
Polüfenoole:30mg


MyProtein Rohelise tee ekstrakt

Toidulisand MyProtein Rohelise tee ekstrakt

  • Saadavus: Välja müüdud
  • 7.67€

Võimalikud valikud

Märksõnad: rasvapõletus, üldine tervis