Valk, proteiin, valgupulber - toidulisandid internetist.

ICONFIT Steviaga Suhkruasendaja (0 Kalorit)

ICONFIT Steviaga Suhkruasendaja on Eestis toodetud kalorivaba suhkruasendaja. See koosneb looduslikust erütritoolist ning stevia taime ekstraktist ja on oma välimuselt ja omadustelt väga sarnane tavalisele valgele suhkrule – kuid seda kõike täiesti kalorivabalt.

 • Eestis toodetud Steviaga kalorivaba suhkruasendaja. Ideaalne tavalise suhkru asendamiseks toitudes, jookides, küpsetistes.
 • Pakendiks loodussõbralik korduvkasutatav kartongpurk! Ei mingit ebamugavat kilekotti.
 • Koostisosadeks looduslikud magusained erütritool ning stevia taime ekstrakt.
 • Sarnane magusus ja omadused tavalise suhkruga. Sobib ideaalselt kõikidesse toitudesse, jookidesse, küpsetistesse.
 • Ideaalne keto dieetidega kasutamiseks kuna ei sisalda suhkrut ega süsivesikuid kuid annab toidule magususe.

  Kirjeldus

  ICONFIT Steviaga Suhkruasendaja on Eestis toodetud kalorivaba alternatiiv tavalisele valgele suhkrule. See näeb välja ning on umbes sama magus kui tavaline suhkur kuid annab magususe ilma lisakaloriteta. See koosneb looduslikust erütritoolist (leidub nt pirnides, arbuusides, viinamarjades) ja tervislikust Stevia taime ekstraktist.

  Stevia

  Stevia taimest toodetav stevioolgükosiid on maailma populaarseim tervislik kalorivaba suhkruasendaja. See taim on pärit Lõuna-Ameerikast kus selle magusaid omadusi on kasutatud juba üle 1500 aasta. Kuna Stevia taime ekstrakt on muidu ligi 300 korda magusam tavalisest suhkrust siis täiesti lahjendamata kujul seda kodus kasutada ei saa. Seetõttu toimib see aga ideaalselt kombinatsioonis loodusliku erütritooliga.

  Erütritool

  Looduslikku erütritooli leidub näiteks pirnides, arbuusides ja viinamarjades ning see näeb oma väikeste kristallsete tükikestega välja nagu tavaline valge lauasuhkur. Magususelt on ta aga vähem magus ning seetõttu sobib loodusliku kombinatsioonina väga hästi kokku stevia ekstraktiga asendamaks suhkrut. Erütritool on samuti kalorivaba ja kuna veresuhkrut ei tõsta siis sobib hästi isegi diabeetikutele.

  Kasutamine

  ICONFIT Steviaga Suhkruasendajat kasuta nagu tavalist valget suhkrut – lisa natuke kohvi/tee sisse, tee vähemagusaid toite maitsvamalt magusaks ning kasuta erinevates küpsetistes kalorivaba alternatiivina.

  Pakend

  Pakendatud loodussõbralikku ja õhukindlasse kartongpurki – ei mingit kilekotti! Purk on esialgu õhukindlalt suletud õhukese fooliumiga ning peale avamist mugavalt taassuletav kartongkaanega.

  Koostisosad: Looduslik erütritool , stevioolglükosiid (Stevia taime ekstakt). Toodetud Eestis.

   


  TOITAINED:/ 100 g
  Energia (kJ/kcal)0
  Valgud(g)0
  Süsivesikud(g)0
  ..millest suhkruid(g)0
  Rasvad(g)0
  ..millest küllast.(g)0
  Sool (g, ei ole lisatud)0


   

ICONFIT Steviaga Suhkruasendaja (0 Kalorit)

Toidulisand ICONFIT Steviaga Suhkruasendaja (0 Kalorit)

 • Saadavus: Laos
 • 4.95€

Võimalikud valikud