Valk, proteiin, valgupulber - toidulisandid internetist.

MyProtein Tsink ja Magneesium (ZMA)
  • Närvisüsteemi ja lihaste optimaalse talitluse säilimine
  • Väsimuse ja kurnatuse vähenemine
  • Aitab aktiivselt kaasa hormonaalsele regulatsioonile

Ülevaade

Mis on ZMA kasutegurid?

Tsingi ja magneesiumi kasutamisel on märkimisväärsed kasutegurid keha funktsioneerimisele. Magneesium aitab kaasa elektrolüütide tasakaalustamisele, hammaste ja luude tugevuse säilitamisele, lihaste ning närvisüsteemi normaalsele talitlusele, normaalsele valgusünteesile, närvisüsteemi funktsioneerimisele ja vähendab väsimust ning kurnatust. Tsingi osakaal ZMA-s aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ja makrotoitainete ainevahetusele, aitab säilitada normaalse testosterooni taseme veres ja hea nägemise, aitab säilitada normaalse naha/juuste/küünte olukorra ning tugevat luustikku. Lisaks aitab kaasa normaalsele tunnetuslikkuse talitlusele ning aitab kaitsta rakke ka oksüdatiivse stressi (tegu onmeie keha rakkude hingamises paratamatult tekkivate vaheainete kahjustavat toimet tekitava stressi liigiga) eest.

Vitamiin B6 aitab reguleerida hormonaalset aktiivsust.

Kellele ZMA sobib?

Tsingi, magneesiumi ja Vitamiin B6 segu ehk ZMA on väärt toidulisand kõigile, olenemata sellest, kas isik on tipp- või tervisesportlane.

Soovitatav kasutamine:

Toidulisandina soovitame võtta 1 tableti päevas, soovitatavalt tühja kõhu peale, 30-60min enne magama minekut. Parimate tulemuste saavutamiseks soovitame vältida ZMA tarbimist koos piimatoodete või teiste kaltsiumit sisaldavate toodetega.

Koostisosad:

ZMA (koosneb magneesiumist [tsitraat ja oksiid], tsingist [L-monometioniin? ja aspartaat], vitamiin B6 [püridoksiin +vesinikkloriidhape], kapsli kate (želatiin))Vaba kunstlikest värv-ja säilitusainetest, pärmist, tärklisest, laktoosist. Pole lisatud soola ega suhkrut.MyProtein Tsink ja Magneesium (ZMA)

Toidulisand MyProtein Tsink ja Magneesium (ZMA)

  • Saadavus: Välja müüdud
  • 20.50€

Võimalikud valikud