Valk, proteiin, valgupulber - toidulisandid internetist.

Vegan Blend
  • Sobib veganitele
  • Üle 22g ühe toidukorraga
  • Pruuni riisi, Herne ja Kanepi valgud

Ülevaade

Vegan segu ühendab Herne proteiini isolaadi, Pruuni riisi valgud ja Kanepi valgud, et tuua Teieni preemium kvaliteediga suurel hulgal aminohappeid ja üle 22g proteiini ühes serveerimis korras.

Vegan segu on allikaks hargnenud ahelaga aminohapetele (BCAA), leutsiinile, isoleutsiinile ja valiinile. Vegani segu on üks parimaid viise lisada oma igapäeva toidukorda kõrge valgusisaldus ilma piima ja sojata. Vegan segu sisaldab ka DigeZyme®, seedeensüüm mis aitab kaasa korralikule seedimisele.

Soovitatav kasutamine:

Valgud panustavad lihasmassi kasvu ja hooldust, seega et saada kasu sellest tootest lisage 3/4 kulbitäit (30g) 150-250ml veele või piimale ja kasutage 30 minutit ennem ja/või pärast treeningut. Alternatiivselt võite seda kasutada ükskõik mis ajal terve päev, et suurendada oma proteiini tarbimist.

Hoida jahedas, külmas ja eemal päikesevalgusest. Kasutage koos aktiivse elustiili ja balanseeritud toitumisega.

Kellel sobib kasutada:

Vegan segu on hea valik veganitele kes soovivad suurendada valgu kogust toidus. Samuti aitab see kaasa ka lihaste kasvule ja nende vormis hoidmisele.

Meie klientide toiduvalikud on väga tähtsat meie jaoks. Kuigi tooted mida Vegan segu valmistades on kasutatud sobivad vegan dieediga siis palume mõistmist, et piimatoodete pulbrid on samuti valmistatud samas tootmishoones ning ristsaastumist võib esile tulla väga väikestes kogustes.

Toiteväärtus ühe söögikorra kohta (30g):

100g kohta1 SöögikordTK *
Energiat:1603 kJ/376 kcal507 kJ/120 kcal6%
Rasvu:5.3g1.6 g2%
millest küllastunud rasvhapped1.4 g0.4 g2%
Süsivesikuid:4.7 g1.4 g1%
millest suhkruid0.8 g0.2 g0%
Valke:82 g25 g50%
Soola:1.5 g0.45 g8%

Toiteväärtusse põhineb Maitsestamata versioonil, valides alternatiivse maitse siis toiteväärtus võib kõikuda kuni 10%

* Viide tarbimisele keskmisel täiskasvanul (8400 kJ / 2000 kcal)

Koostisosad:

Võib sisalda väikestes kogustes gluteeni, soja, piima ja muna.

Shokolaadi: Valgu segu (65%) (herne proteiini isolaat, pruun riis valgu kontsentraat, Kanepi Valk), DigeZyme * ® * Patenteeritud Ensüümkompleks (proteaas, amülaas, beeta-D-galaktosidaaspositiivsed, lipaas, Tsellulaas), kakaopulber, Lõhna-, magusaine ( sukraloos)

Maitsestamata: Valgu segu (73%) (herne proteiini isolaat, pruun riis valgu kontsentraat, Kanepi Valk), DigeZyme * ® * Patenteeritud Ensüümkompleks (proteaas, amülaas, beeta-D-galaktosidaaspositiivsed, lipaas, Tsellulaas)

Vegan Blend

Toidulisand Vegan Blend

  • Saadavus: Telli ette ->
  • 25.39€

Võimalikud valikud