Myprotein Vegan Protein Blend

29,22 54,86 

Tarne 1-4 tööp.

Kullerid käivad iga päev pakkidel järel

Tasuta tarne

30€ või suurema ostukorviga

Püsikliendi -7%

Loe lähemalt
  • Sobib veganitele
  • 22g proteiini ühe toidukorraga
  • Herne ja põldoa isolaat
  • 5g BCAAd
  • Vähem kui 2g süsivesikuid

Ülevaade

Vegan segu ühendab Herne proteiini isolaadi ja põldoa isolaadi, et tuua Teieni preemium kvaliteediga suurel hulgal aminohappeid ja  22g proteiini ühes serveerimiskorras.

Vegan segu on allikaks hargnenud ahelaga aminohapetele (BCAA), leutsiinile, isoleutsiinile ja valiinile. Vegani segu on üks parimaid viise lisada oma igapäeva toidukorda kõrge valgusisaldus ilma piima ja sojata.
 

Soovitatav kasutamine:

Valgud panustavad lihasmassi kasvu ja hooldust, seega et saada kasu sellest tootest lisage 3/4 kulbitäit (30g) 150-250ml veele või pähklipiimale ja kasutage 30 minutit ennem ja/või pärast treeningut. Alternatiivselt võite seda kasutada ükskõik mis ajal terve päev, et suurendada oma proteiini tarbimist.

Hoida jahedas, külmas ja eemal päikesevalgusest. Kasutage koos aktiivse elustiili ja tasakaalustatud toitumisega.

Kellel sobib kasutada:

Vegan segu on hea valik veganitele kes soovivad suurendada valgu kogust toidus. Samuti aitab see kaasa ka lihaste kasvule ja nende vormis hoidmisele.

Meie klientide toiduvalikud on väga tähtsat meie jaoks. Kuigi tooted mida Vegan segu valmistades on kasutatud sobivad vegan dieediga siis palume mõistmist, et piimatoodete pulbrid on samuti valmistatud samas tootmishoones ning ristsaastumist võib esile tulla väga väikestes kogustes.

Toiteväärtus ühe söögikorra kohta (30g):

  100g kohta 1 Söögikord  
Energiat: 1423 kJ/340 kcal 427 kJ/102 kcal  
Rasvu: 0.9g 0.3 g  
millest küllastunud rasvhapped   0 g    0 g  
Süsivesikuid: 1.8 g 10.5 g  
millest suhkruid    0 g   0 g  
Valke: 81 g 24 g  
Soola:   0 g   0 g  

Toiteväärtusse põhineb Maitsestamata versioonil, valides alternatiivse maitse siis toiteväärtus võib kõikuda kuni 10%

 

Koostisosad:

 

Shokolaadi: Valgu segu (88%) (herne proteiini isolaat, põldoa isolaat) naturaalsed maitseained,  kakaopulber, magusaine ( stevia)

Maitsestamata: Valgu segu (100%) (herne proteiini isolaat, põldoa isolaat)

Banaani: Valgu segu (92%) (herne proteiini isolaat, põldoa isolaat) naturaalsed maitseained,  kurkumiõli ekstrakt, magusaine ( stevia)

Maasika: Valgu segu (92%) (herne proteiini isolaat, põldoa isolaat) naturaalsed maitseained,  magusaine ( stevia)

Kohvi ja kreeka pähkli: Valgu segu (92%) (herne proteiini isolaat, põldoa isolaat) naturaalsed maitseained, õuna ekstrakt,  magusaine ( stevia)

Kurkumi Latte: Valgu segu (91%) (herne proteiini isolaat, põldoa isolaat) naturaalsed maitseained,  magusaine ( stevia), orgaaniline kurkumi pulber, jahvatatud kaneel