Valk, proteiin, valgupulber - toidulisandid internetist.

MyProtein Vitamiin D3
  • Stimuleerib immuunsüsteemi
  • Aitab treeningust taastuda
  • Aitab säilitada jõudu ja võimsust

Ülevaade

Erinevates toitudes leiduv D-vitamiin on rasvlahustuv ning reageerib organismis otsesele päikesevalgusele. Need inimesed, kes saavad vähem otsest päikesevalgust, on vastuvõtlikumad D-vitamiini vaegusele. D-vitamiin on enim tuntud oma luid, hambaid ja liigeseid hooldava omaduse poolest.

D-vitamiini on saadaval kahel kujul - D2 ja D3. On kindlaks tehtud, et D3 on rohkem kui 3 korda efektiivsem kui vitamiin D2.

D-vitamiin on võimas immuunsüsteemi stimulant ja on võitlusest haiguste ja viiruste vastu võimsam vahend kui C-vitamiin. 


D-vitamiinil on omadus vähendada põletikku kudedes, mida tihti seostatakse ületreeningu ning liiga intensiivsete harjutustega. On ka tõestatud, et D-vitamiini tase on seotud jõu ja võimsuse säilitamisega. Tulenevalt sellest, et D-vitamiini puudust seostatakse luumõrade, lihas-skeleti valuga, nõrgenenud immuunsuse ja põletikuga, on oluline, et sportlased kaaluksid tõsiselt täiendavat D-vitamiini tarbimist.

Uuringud on näidanud, et D-vitamiini piisava taseme säilitamiseks peaksid sportlased püüdma tarbida üle 50µg päevas.

Soovitatav kasutamine:

Toidulisandina võtta koos toiduga 1 kapsel üle päeva.

Koostisosad:

Oliiviõli (lahusti), D3-vitamiini õli, softgel (želatiin, glütseriin, vesi). Ei sisalda kunstlikke värv- ja säilitusaineid, pärmi, gluteeni, tärklist ja laktoosi. Ei ole lisatud soola (naatriumkloriid) või suhkurt. GMO-vaba.

Toitumisalane teave:

1 kapsel sisaldab:

Vitamiin D3: 62,5µg ehk 2500iu

MyProtein Vitamiin D3

Toidulisand MyProtein Vitamiin D3

  • Saadavus: Laos
  • 12.29€

Võimalikud valikud