Valk, proteiin, valgupulber - toidulisandid internetist.

MyProtein Pruuni riisi valk
  • Sobib veganitele ja allergikutele
  • Ei ole geenmuundatud tooraineid
  • Suurepärane valguallikas veganitele

Ülevaade

Pruuni riisi valk on kontsentreeritud murdosa kogu riisiterast mida saadakse läbi loodusliku märgjahvatus protsessi. Seda toodetakse erinevatel etappidel millesse kuulub kääritamine, filtertöötlemine ja ensümaatiline töötlemine mis eemaldab valgu ning kiudained täistera pruunriisist. Tootmise tooraineks on idandatud mahe täisteraline pruunriis mis on GMO ainete vaba, allergia, piima- ja laktoosivaba.

Pruuni riisi valgu kasulikkus?

Üle 24g valku 30g ühekorra koguses, Pruuni riisi valk on ideaalne taimse valgu allikas mis aitab kaasa lihase massi kasvule ja hooldusele.

Soovitatav kasutamine:

Pruuni riisi valk aitab kaasa lihasmassi kasvule ja hooldusele. Et saada kasu sellest tootest soovitame lisada 3/4 suurest lusikast (30g) valku, 150-250ml vett või piima meie sheikerisse 30 min enne ja/või pärast treeningut. Samuti võib tarbida kas mistahes kellaajal päevas kui soovite valgu toosi veelgi suurendada.

Hoida kuivas ja jahedas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest ja lastele kättesaamatus kohas. See toode on mõeldud kasutamiseks koos aktiivse elustiili ja tasakaalustatud toitumisega. Sobib nii taimetoitlastele kui ka rangetele taimetoitlastele.

Kellel sobib kasutada:

Pruun riis valk on ideaalne valik kõigile, kes soovivad suurendada igapäevast valgu omastamist, kuid vältida piima ja sojavalgu allikaid nagu veganid ja kõigile, kes soovivad vältida konkreetseid allergeene nagu nisu, gluteeni, mune, piima ja soja.

Meie klientide toiduvalikud on väga tähtsat meie jaoks. Kuigi tooted mida Vegan segu valmistades on kasutatud sobivad vegan dieediga siis palume mõistmist, et piimatoodete pulbrid on samuti valmistatud samas tootmishoones ning ristsaastumist võib esile tulla väga väikestes kogustes.

Toiteväärtus ühe söögikorra kohta (30g):

100g kohta1 SöögikordTK *
Energiat:1791 kJ/423 kcal537 kJ/127 kcal6%
Rasvu:2.1.0g0.6 g0%
millest küllastunud rasvhapped0.4 g0.1 g0%
Süsivesikuid:19 g5.7 g1%
millest suhkruid1.0 g0.3 g0%
Valke:78 g23 g48%
Soola:<0.01 g<0.01 g0%

Toiteväärtusse põhineb Maitsestamata versioonil, valides alternatiivse maitse siis toiteväärtus võib kõikuda kuni 10%

* Viide tarbimisele keskmisel täiskasvanul (8400 kJ / 2000 kcal)

Koostisosad:

Võib ka sisaldada gluteeni, soja, piima ja muna.

Maitsestamata: pruun riis Valk (100%)

MyProtein Pruuni riisi valk

Toidulisand MyProtein Pruuni riisi valk

  • Saadavus: Telli ette
  • 35.40€

Võimalikud valikud